KROK PO KROKU PANELE FOTOWOLTAICZNE Import z Chin Galichino 02 #fotowoltaika

Krok po kroku budowa słonecznych paneli fotowoltaicznych. Panele monokrystaliczne i polikrystaliczne. Lampy, baterie i falowniki. ...

16456 - liczba odsłon.
448 - wasza ocena.
11m 17s - długość czasu.
Komentarze, czyli co wy sądzicie

KROK PO KROKU PANELE FOTOWOLTAICZNE Import z Chin Galichino 02 #fotowoltaika

➤ 👍👌😉
➤ Witam. Jestem zainteresowany nawiązaniem współpracy , prośba o kontakt marcinlii789@gmail.com
➤ Na PV z Chin jest nałożone takie cło że nie opłaca się ich importować. Niemcy są największym producentem paneli w Europie i nie pozwolą na wejscie chińczyków
➤ Zero automatyzacji czy to film sprzed kilku lat?
➤ Ciekawy odcinek,ale jest pewno ale. Premier Morawiecki w ślad za swoim przełożonym panem Donaldem T z USA (dla którego problemem jest między innymi chiński TIK TOK którego chciał zakazać w USA )zapowiedział że nałoży embargo na Chiny więc może być problem z importem do Polski produktów z Chin.Szanuję Chiny jako państwo i chciałbym aby Polska jako podobno suwerenny kraj utrzymywało normalne partnerskie stosunki z Rosją,Chinami i innymi krajami na wschodzie. Tak na koniec -- pan premier prawie nie wypowiedział Rosji wojny. Taki mamy w Warszawie rząd który dba o nie nasze interesy. Pozdrawiam i życzę zdrówka. PS Może piszę bzdury ale coś w tym jest. Nie wiem jak poradzimy sobie bez chińskich produktów, na co nie spojrzę to wszystko produkowane jest w Chinach.
➤ Bardzo ciekawe! Przypomina mi dawne filmy z serii "jak to jest zrobione" :) Ciekawe jaki jest orientacyjny koszt produkcji takich paneli ... no ale pewnie to słodka tajemnica producenta :)
➤ SŁABY DZWIEK:)(()()
➤ pozdrawiam dobry film
➤ Nomen omen - właśnie dzisiaj miałam dwa telefony z propozycją zamontowania paneli. Wolę oglądać chińską florę i faunę oraz architekturę - locham przestrzeń. Pozdrawiam.
➤ A te wafer Damian, wafle sa tez w tej fabryce produkowane? Jakby byly chetnie bym ta produkcje zobaczyl. Jak ta Twoja fabryka jednak je kupuje to skad?
➤ Tu więcej byście też znaleźli szpachle poliestrowe, zawsze to jest też przydatne.
➤ Fajny marerial. Polska fabryka wnęki ma zamówienia na 2 lata. Więc pewnie trzeba będzie zamówić z Chin.
➤ Takie dziewuszki też są w ofercie? :):):)
➤ Ja chcę paneleeeee pozdrawiam serdecznie Agata
➤ Podobają mi się takie techniczno-technologiczne filmy.
➤ Podaj orientacyjna oferte paneli mono o mocy 300 W oraz kpl instalacji o mocy 7 kW
➤ Bardzo dobry temat, nawet dla osób niezainteresowanych zakupem. Przynajmniej wiemy jak panele są produkowane. Ponoć w Chinach można kupić panel przenośny do ładowania telefonu. Jeden z youtuberów wrzucił filmik z targów w Chinach i pokazywał takie małe panele.
Pozdrawiam serdecznie :-)
➤ Super temat na czasie fajny filmik więcej takich pozdrawiam.
➤ Morawicki 5 lat temu obiecał ,że to my będziemy największym producentem paneli słonecznych
➤ Ladna fabryka czysto!!!
Chinka tez ladna:)
Dziekujemy za informacje:)
Pozdrowienia
➤ Ciekawy odcinek