montaż nowego panela fotowoltaicznego na balkonie

Tym razem nie będę pokazywał samego procesu montażu, bo potrzebowałem do tego obu łapek i nie miałem jak kręcić. Skupię się tylko na prezentacji już zamontowanego panela oraz zmian w insta ...

13467 - liczba odsłon.
142 - wasza ocena.
12m 50s - długość czasu.
Komentarze, czyli co wy sądzicie

montaż nowego panela fotowoltaicznego na balkonie

➤ 0.5A - szkoda słów i zachodu słońca, tu sobie kupi ładne doniczki na balkon, doniczki na balkon lamela.
➤ Noo panie, kozacko z tymi trytytkami. Przecież plastik raz dwa się zdegraduje pod wpływem czynników atmosferycznych - jak panel rypnie na dół to raczej się nie zwróci inwestycja. ;) O silnym wietrze nie wspomnę.
Ale szanuję za wytrwałe kombinowanie. :)
➤ Witam jaki koszt takiego solara kompletnego jaka moc i np jaki grzejnik mocy uciągnie ile kw?
➤ HEY dziala tobie jeszcze na dzien dzisiejszy * jakies PRZECIWNOSCI LOSU * SUBEK POSZEDL I LAPKA
➤ spadło już ? xD
➤ A jak by spadł?
➤ Ja w domu na dachu mam wiec za zuzycie pradu nie place , mam juz odpowiednie umowy z elektrownia wiwc prad za free, a ty tez masz free masz umowy z elektrownia , czy to wogole oplaca sie do bloku?
➤ Czy masz antenę na 80m? Pytam bo mieszkam w bloku i szukam rozwiązania jaką antenę kupić.
➤ Okna mam na zachod 260' jest sens się bawić w ogóle w coś takiego? Na pewno zużywałbym 100% energi ktora bym wytworzył, istnieją takie rozwiązania które umożliwiają korzystanie z energii sieciowej i energii z paneli rownocześnie bez odsyłania energii do dystrybutora? Chodzi mi o zasilanie 230 bez przerywania pracy urzadzenia?
➤ Ta antena po lewej to Komunica Explorer? Pozdrawiam serdecznie.
➤ Nie no qurwa genialny jesteś jak to pierdolnie i kogoś zabije nie wyjdziesz z więźnia
➤ A ile kosztował taki panel
➤ Janusz fotowoltaniki.
➤ I trzymający się na trytki jak komuś spadnie na łeb będzie ciekawie
➤ Montaz na trytytki? No no. Tylko czekac az odleci.
➤ Jebaniutki na trytytki złapał 😱
➤ Nie wiem czy już zamontowałeś czy nie ale montuj na śruby, pewnie sam nie chciał byś dostać takim idąc do znajomych na kawę. Pierwszy raz Cie oglądam i pisze to w pierwszych minutach.
➤ Omg
➤ W pytę laczki
➤ Fajnie :) Pochyl -"zadrzyj" trochę panel PV do góry (np. podkładając coś między barierką na dole - w kształcie klina np ) - powinna wzrosnąć sprawność. Też bawię się w PV (we własnym domu co prawda, ale mam też panele na balkonie i jeden 100W jako daszek na tarasie - ta zabawa wciąga :) .Po "zabawach" z aku Pb używam teraz tylko baterii z ogniw Li-ion 18650 (mam takiego power wall-a z ok. 80 szt. w tym momencie+ balansery)-24V+inverter on-grid. Aha , pozdrawiam Kolegę krótkofalowca ;) zapraszam na mój kanał, 73 Jarek