Jaki czas działania lodówki + akumulator 100Ah? Przetwornica z ECO MODE

Tym razem lodówkę zasilała przetwornica IPS-1000S DUO AZO z funkcją ECO MODE https://techtron.pl/p2874,przetwornica-napiecia-z-12v-24v-na-230v-400w-800w-dual-sinus-eco-mode.html Pobór mocy prze ...

68741 - liczba odsłon.
878 - wasza ocena.
9m 30s - długość czasu.
Komentarze, czyli co wy sądzicie

Jaki czas działania lodówki + akumulator 100Ah? Przetwornica z ECO MODE

➤ Sprawdz przepływ powietrza chłodzącego z tyłu lodówkę ( bo jak nie ma przepływu to kompredor pracuje dłużej).
➤ Czy niniejsza przetwornica to model z czystą afala sinusoidalną?
➤ Jak Wielka jest ta lodowka
➤ Dzień dobry mam pytanie, nie ściśle związane z tematem. Posiadam lodówkę kompresorowa z zasilaniem 230V i 12V o mocy 60W. Dokonałem w domu pomiarów poboru prądu przy różnych scenariuszach użytkowania za pomocą watomierza podlaczajac do 230V. Jednak moim celem jest uzyskać odpowiedź jaki będzie pobór przy tych samych scenariuszach, ale zasilaniu 12V. Pytanie jest zapewne banalne, ale jak mogę przełożyć wyniki z 230V na 12V. Czy pobór będzie ten sam, czy to coś zmienia?
➤ Woltow,amperow, poprawnie
➤ A juz mialem kupowac kompresorowa 12v za 2500. A widze ze przy panelach 100w z mppt aku 100ah wystarczy ze dokupie przetwornice i wyciagne lodowke z piwnicy:-)
Szczerze mowiac oprocz webasta w porze jak teraz to zurzycie pradu jest u mnie znikome, pompka wody i ladowanie telefonu i tyle
➤ Dziękuję
➤ Super odcinek, ogromna szkoda tylko że widać lodówki, jaka jest sprężarka itd. Ja mam 500 na 1000 z prostym sinusem i niestety nie uruchamia sie sama sprezarka nawet, ale tego typu silniki maja nawet 5 krotny pobór mocy względem normalnej pracy.
➤ Witam
W Skodzie Octavia II napięcie w gniazdku 12v jest bez przerwy nawet po wyjęciu kluczyka. Pytanie
Czy mając panel 12v 20w na boczną szybe w bagażniku podłączony do gniazdka w bagażniku na stałe nie uszkodzi solara gdy się odpali silnik i zacznie alternator podawać prąd do gniazdka kiedy solar bedzie podłączony ????
➤ jak to wyliczyć , ze wychodzi 45 godzin?
➤ Widziałem tu więcej Kancelaria prawna, można poczytać.
➤ Czy mozna podłaczyc zamiast akumulatora jakis zasilacz (transformator) ? Mysle tu o zmniejszeniu pradu z sieci a potem podniesieniu go w drugą strone ,zeby zuzycie energii zmniejszyć.Jest coś takiego wgl możliwe?
➤ pełno mierników a nie została powiedziana podstawowa sprawa jaką moc ma lodówka :( DRAMAT
➤ Zastanawiam się jakiej mocy musialbym zamontowac panele fotowoltaiczne aby wystarczylo na ladowanie akumulatora i dzialanie lodówki
➤ Spoko, całkiem fajny test
➤ TAK TAK zrób test dla 24v te samej pojemności, teoria nie jest taka sama jak praktyka i koniecznie zrób porządne zaciski nie żadne krokodylki. Interesował by mnie też test czasu żarówki 100W. Ile energii zużyłś podczas ładowania akumulatora.
➤ Super film daje suba łapka w górę i liczę też na to samo
➤ Cześć
co powiesz o aku lifepo 4 ?chcę zam.takie w camperze,łącznie z 400-500,czy masz jakąś tańszą alternatywę
Pozdr.
➤ Witam czy aku. jest zwykły czy głębokiego rozładowania ? Pozdrowienia !
➤ Co Wy w tych lodowkach na dzialkach trzymacie,,, prosiaka? Mala lodoweczka, nawet samodzielnie wykonana z ukladem czasowym lub czujnikiem temperatury na ogniwie Peltiera nie wystarczy?
➤ Witam.Jaki jest potrzebny akumulator do przetwornicy o pojemnosci 3000 watt?